روی نقشه

خانه :: روی نقشه

خرید عمده بدلی جات

چهارشنبه, 06 خرداد 1394 02:05  
رای شما
(0 رای)
  • شهر: شیراز
  • آدرس: خیابان سحر
  • تماس: 09125160996
|| || ||
شما در حال مشاهده قالب دایرکتوری مشاغل راستچین هستید. این قالب برای سیستم مدیریت محتوای جوملا طراحی شده است. افزونه ای که قالب بر پایه آن تنظیم شده K2 بوده که از فیلدهای سفارشی، فرم ارسال نظر و رتبه دهی پشتیبانی می کند. پلاگین پرداخت بانک سامان نیز بصورت اختصاصی برای این قالب نوشته شده تا موضوع درآمدزایی سایت پوشش داده شده باشد. این قالب دارای نکات ویژه ای است که در ادامه به آن اشاره می گردد »
 
1) فرم عضویت سایت ساده سازی شده، فیلدهای غیرضروری مانند "تکرار ایمیل" و "نام کاربری" حذف شده اند. پس کاربر بتواند در کمترین زمان ممکن عضو و بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات لاگین شود. سپس از پنل خود، اقدام به ارسال آگهی کند.لاگین های بعدی نیز آسان و بصورت Ajax است. همچنین نام کاربری اعضا ایمیل خواهد بود. فیلدهای سفارشی در فرم ثبت نام نیز توسط پنل جوملا و بسیار ساده اضافه می شود و ما برای مثال فیلد شماره موبایل را قرار داده ایم.
 
2) آگهی پس از ارسال، توسط مدیر سایت تایید شده و سپس به نمایش درمیآید. البته می توانید در بخش مدیریت سطح دسترسی کاربران افزونه k2 تعیین کنید که بدون نیاز به تایید آگهی فعال گردد.
 
3) هر کاربر برای آنکه بتواند آگهی خود را ابتدای لیست قرار دهد و یا ستاره دار کند (تا در صفحه اصلی دیده شود) می تواند از کلید پرداخت آنلاین در صفحه آگهی استفاده کند.اگر کاربر لاگین نباشد، کلید پرداخت ابتدا پاپ آپ لاگین را فراخوانی می کند.
 
4) ما در افزونه K2 چند نمونه فیلد سفارشی برای آگهی تعریف کرده ایم. طول و عرض جغرافیایی، شهر، آدرس و اطلاعات تماس. در صورتی که فیلدهای بیشتری نیاز دارید می توانید در بخش Extra Field آن ها را بسازید. این فیلدها می توانند اجباری یا اختیاری باشند.
 
5) تاریخچه پرداخت ها برای کاربر در صفحه پروفایل و برای مدیر سایت در پنل مدیریت (بخش ویرایش اطلاعات کاربر) قابل مشاهده است. ما برای این منظور پلاگینی با نام k2payment از نوع user نوشته ایم که برای تنظیمات بیشتر می توانید آن را ویرایش کنید. همچنین پلاگین دیگری با نام مشابه و از نوع content وجود دارد که تنظیمات کلید پرداخت را برعهده دارد. اطلاعاتی مانند قیمت هر آگهی و شناسه درگاه بانکی در این پلاگین می باشد
 
6) در پنل مدیریت و بخش تعریف دسته در افزونه k2 بخش اضافه ای برای تعیین آیکون و همچنین رنگ وجود دارد. نتیجه این تنظیمات در صفحه اصلی سایت دیده خواهد شد.
 
قالب مشاغل جولا یک قالب کامل است و می توانید به کمک آن سایت نیازمندی ها شهر خود را راه اندازی کنید.
درصورت هرگونه سوال می توانید با شماره 9125160996 در تماس باشید. 
 
کلیک: 0 بار - بروزرسانی در شنبه, 21 مهر 1397 14:35

دیدگاه خود را ارسال نمایید

پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است. کدهای HTML نیز مجاز نمی باشد


Captcha plugin 2+ for Joomla from Outsource Online